Benim için üzülme, Benim için üzülme dizisi son bölüm izle, Benim için üzülme son bölüm izle, Benim için üzülme oyuncuları,


SPONSOR BAĞLANTILAR

Benim için üzülme 41.bölüm izle

benim icin üzülme 41 | 19 Kasım 2013 Yorum Yok

Benim için üzülme dizisi Show Tv’de kaldığı yerden devam ediyor. Severek izlenilen dizide Benim için üzülme 41. bölümünde neler olacağını sizlere anlatmak istedim.

Benim için üzülme dizisi 41.bölümünde Niyazi, Buke’nin yokluğunu kabullenemez bir halde, üzgündür. Çevresindekiler acısıyla yaşamayı öğrenip, hayatına devam etmesini ister ama yapamaz. Niyazi, Buke’nin acısıyla yaşayamayacağını düşünürken, Harun ise Buke’yi hastaneden kaçırmıştır. Hafızasını kaybeden Buke için artık hiç birşey eskisi gibi değildir…
Irmak ve Sinan, bebeklerinin cinsiyetini öğrenir. Irmak çok mutludur, Sinan ise duruma ayak uydurmaya çalışır.
Bahar, Necmi’nin restoranında çalışmaya başlar. Necmi, Bahar’ın restoranda yaptığı küçük değişikliklerden son derece memnundur. Şahin, Bahar’ı kendisine döndürmek için çabalamaya devam eder.
Resul’un Süheyla’ya olan aşkı devam etmektedir. Süheyla, Resul’den evinde onunla kalmasını ister. Resul, Süheyla ile kalmak için neler yapacak?

Benim için üzülme dizisini 19 Kasım akşamı saat 20.00′da Show Tv’den yada Show Tv resmi sitesinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Televizyondan diziye bakamayacaklar için size Show Tv’nin canlı yayın linkini paylaşıyorum. İyi seyirler.

Benim için üzülme 41.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , ,


Yorum Yapın