Benim için üzülme, Benim için üzülme dizisi son bölüm izle, Benim için üzülme son bölüm izle, Benim için üzülme oyuncuları,


SPONSOR BAĞLANTILAR

Benim için üzülme 42.bölüm izle

42 | 26 Kasım 2013 Yorum Yok

Benim için üzülme dizisi 26 Kasım 2013 tarihinde 42.bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Benim için üzülme dizisi 42.bölümünde neler olacağına dair sizlere söyleyebileceğim ise şunlar; Harun her ne kadar evli olduklarını söylese de Buke gördüğü rüyalar ve ara ara hatırladığı anılar nedeniyle buna inanamaz. Niyazi, Buke’nin yokluğunu kabullenecek gibi değildir ama aşkına rağmen bir hata yapar.

Bahar, Şahin’e geri dönmesi için tek bir şartı olduğunu söyler. Şahin, Bahar için her şeyi yapmaya hazırdır ancak Bahar’ın başka bir planı vardır.

Hacer, Resul ile Süheyla hakkında duyduklarından sonra Süheyla ile tartışır. Resul, Süheyla’nın aşkına kendini iyice kaptırır.  Süheyla, Resul’un ona olan aşkını nasıl kullanacak?

Benim için üzülme 41.bölümünde neler olmuştu?

Niyazi, Buke’nin yokluğunu kabullenemez bir halde, üzgündür. Çevresindekiler acısıyla yaşamayı öğrenip, hayatına devam etmesini ister ama yapamaz. Niyazi, Buke’nin acısıyla yaşayamayacağını düşünürken, Harun ise Buke’yi hastaneden kaçırmıştır. Hafızasını kaybeden Buke için artık hiç birşey eskisi gibi değildir…
Irmak ve Sinan, bebeklerinin cinsiyetini öğrenir. Irmak çok mutludur, Sinan ise duruma ayak uydurmaya çalışır.
Bahar, Necmi’nin restoranında çalışmaya başlar. Necmi, Bahar’ın restoranda yaptığı küçük değişikliklerden son derece memnundur. Şahin, Bahar’ı kendisine döndürmek için çabalamaya devam eder.
Resul’un Süheyla’ya olan aşkı devam etmektedir. Süheyla, Resul’den evinde onunla kalmasını ister. Resul, Süheyla ile kalmak için neler yapacak?

Benim için üzülme dizisini 26 Kasım akşamı saat 20.00′da Show Tv’den yada Show Tv resmi sitesinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Televizyondan diziye bakamayacaklar için size Show Tv’nin canlı yayın linkini paylaşıyorum. İyi seyirler.

Benim için üzülme 41.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , , , ,


Yorum Yapın