Benim için üzülme, Benim için üzülme dizisi son bölüm izle, Benim için üzülme son bölüm izle, Benim için üzülme oyuncuları,


SPONSOR BAĞLANTILAR

Benim in üzülme 45.bölüm izle

benim için üzülme 45.bölüm | 17 Aralık 2013 Yorum Yok

Benim için üzülme dizisi 45. bölümü ile Show Tv ekranında 17 Aralık’ta kaldığı yerden devam ediyor. Benim için üzülme dizisi son bölümünde ise neler olacağını sizlere özet şeklinde anlatıyım.

Benim için üzülme dizisi 45.bölümünde Niyazi’nin mahkeme salonuna son anda giren Harun’a söyleyecek iki çift sözü vardır. Harun,  bundan sonra Niyazi’nin baş düşmanıdır artık. Bu esnada Resul’ün ölüm haberi Kılıçoğlu ailesine ulaşır. Bahattin’i vuran Sinan Bahar’la beraber kaçmaktadır. Buke ise boşanmadan sonra kendini odaya kapatmıştır.  Harun’un Buke’yi dışarı çıkarma çabalarının hepsi yanıtsız kalır. Bütün kasaba Harun’u dışlarken Harun geleceği için bir plan yapar. Sinan, Niyazi’den kendisine yardım etmesini ister. Sonunda biri Buke’yi odadan çıkmaya ikna etmeyi başarır.

Benim için üzülme dizisi 45. bölümünü Show Tv’de saat 20.00′da canlı olarak izleyebilirsiniz. Televizyondan izleyemeyenler Show Tv resmi sitesinden online olarak diziyi izleyebilirler. Linki aşağıda sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler.

Benim için üzülme 45.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , , , , ,


Yorum Yapın